O mnie

Polka, Krakowianka z krwi i kości. Lat 25, studentka filologii klasycznej i latynoamerykanistyki, którą miłość do Hiszpanii przygnała aż do Oviedo. Obecnie w Krakowie, ale dusza włóczęgi ciągnie w świat nieustannie.

Nie sądziłam, że dosięgnie mnie epidemia pisania blogów, ale chyba tak będzie najprościej. Zamiast wysyłać dziesiątki maili z Hiszpanii, zastanawiając się, czy kogoś nie pominęłam z poinformowaniem, co się aktualnie ze mną dzieje, po prostu będę wrzucać informacje w to miejsce, a kto będzie ciekaw, czy jeszcze żyję, po prostu sobie zajrzy. Poza tym nie będę zaśmiecać skrzynki zdjęciami i innymi pierdołami, a może i czasem coś ciekawego się zdarzy napisać. Zobaczymy. Czasem więcej tekstu, czasem więcej zdjęć, w zależności od tego co mam do przekazania. Jako  sposób podróżowania i poznawania najpierw Hiszpanii, a potem reszty starego kontynentu od podszewki wybrałam autostop – daje mi nieprawdopodobną okazję poznania zwykłych ludzi, ich historii, sposobu myślenia i patrzenia na swój kraj, niejednokrotnie dowiedzenia się rzeczy, które nie sposób znaleźć gdziekolwiek indziej. I to wszystko, chciałabym pokazać i przekazać dalej 😉 Zapraszam do czytania i komentowania.

See you around!

Reklamy

2 thoughts on “O mnie”

 1. cześć stopowiczko 🙂 … porady potrzebuję … słyszałem, że w Asturii jeszcze da się przetrzymać klimatycznie, ponoć najłagodniej przez cały rok, ale czytam, że listopadzie może być różnie … mam zmienić datę wyprawy tygodniowej ???

  Piotr … fanatyk Fuertaventure 🙂

  • Jak Ci szczęście dopisze, to powinno być ok.:
   Ale nastawienie się na wilgoć i deszcz [ taką nieustającą mżawkę ] może pomóc 😉

   Choć z tego co ja pamiętam, najgorzej było w maju, gdzie padało na okrągło przez cały miesiąc 😉

   W każdym razie powodzenia.
   Jeśli potrzebujesz jakiegoś info, napisz mail, chętnie pomogę w miarę możliwości (:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s